Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası

braille-hasta-haklari-hasta-oncelikleri-sirasi

Ürün Açıklaması

Braille Hasta Oncelikleri sirasi a4

Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası hem görme engelliler ,hem de görme engeli bulunmayanlar tarafından hissedilebilen, kontrast renkler ,Latin Alfabesi ve Braille Alfabesi ile yazılan, Braille Alfabesi kabartmalı bir şekilde belirtilen, Ziyaretçilere sahip oldukları haklar ve öncelikler hakkında bilgilendirme panelleridir.

Braille Alfabeli Hasta Hakları binaların ana girişin de bulunan danışma birimlerine yerleştirilen ve görme engelliler için özel tasarlanmış üzerinde Braille ve Latin kabartmaların bulunduğu Hastaların ne tür Hak ve önceliklere sahip olduğunu belirten yardımcı paneller dir.

Braille Alfabeli Hasta Hakları ve Öncelikleri panelinin üzerinde,Latin Alfabesi ve Braille alfabesi kabartma şeklinde bulunur.

Braille Alfabeli Hasta Haklarının ve Öncelikerli Sırasının yüzeyinde bulunan kabartma Latin harfler ve braille alfabesi ile işlenmiş yazılar hem görme engelli vatandaşlarımızın bu panelleri okumasına yardımcı olmakta,hemde doğuştan görme yeteneğine sahip ama görme yeteneğini sonradan kaybetmiş vatandaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Bu Ürünler Görme Engelliler için tasarlanmış ama tüm ziyaretçilerin kullanımına da olanak sağlayan yardımcı paneller dir.

TEKLİF ALIN

Teknik Detaylar

Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırasının Teknik Özellikleri Nelerdir

  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası, istenilen ölçülerde üretile bilmektedir.
  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırasın da kullanılan boyalar sürtünme ile kolayca çıkmayan özelliktedir.
  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası yekpare bir katı yüzeye uygulanmaktadır.
  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası,el kesmeyecek metal olmayan malzemeden üretilmektedir.
  • Ürünümüz ıslanmaya karşı dayanıklıdır.Kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir.Islak bez ve benzeri materyalle silindiğinde deforme olmaz,renk kaybına uğramaz.Asansör Kullanma Talimatı UV, aşırı soğuk/sıcak havalara dayanıklıdır.
  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırasın da kullanılan Braille alfabesi uluslar arası standartlara göre uygulanmaktadır.
  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırasının üzerindeki Latin harfler, şekiller .. vb. bilgilerin tamamı renkli olarak yapılmakta dır.Latin ve Braille Alfabesi Kabartmaların tamamı okuma kolaylığı için şeffaf dolgulu olarak yapılmaktadır.
  • Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası çerçeveli olarak veya kurumun uygun göreceği bir şekilde montaja hazır olarak üretilmektedir.
  • Braille Kabartma Haritaların ölçüleri kullanıldığı alan göre değişiklik göstermekle birlikte kurum ve kuruluşlarda en yaygın olarak kullanılan ölçü 35 x 35 cm,40 x 40 cm dir.
  • Hastane girişlerine yerleştirilen Görme Engelliler için Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası sayesinde,Braille Alfabesi ile Görme engelli vatandaşlarımıza,Latin harfler ise görme yetisini kaybetmiş veya braille alfabesi bilmeyen vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası Nereler de kullanılır?

Braille Kabartmalı Hasta Hakları Bildirgesi ve Hasta Öncelikleri Sırası, İnsan Trafiğinin yoğun olduğu Resmi Kurumlar başta olmak üzere,

Kamu Hastaneleri ,Özel hastaneler,Sağlık Ocakları,Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve bu birimlere bağlı sağlık hizmeti sunan kuruluşlarda

Kamuya açık Hastane ve resmi kurumlara bağlı Sağlık Hizmeti veren Devlet Kurumlarında kullanıma uygundur.

Resimler

{vsig}resimler/hasta_haklari{/vsig}

Teknik Şartname

GÖRME ENGELLİLER İÇİN BARILLE ALFABELİ HASTA HAKLARI BİLDİRGESİ
TEKNİK ŞARTNAMESİ

GÖRME ENGELLİLER İÇİN BARILLE ALFABELİ HASTA ÖNCELİKLERİ SIRASI
TEKNİK ŞARTNAMESİ

pdf button download

pdf button download

Projelendirme

Bize Sorun

Destek

soru

Braille Hasta Öncelikleri ve Hasta Hakları